Peokorraldus on valdkond millega oleme tegelenud nüüdseks kümme aastat. Oleme olnud abiks firmadele suvepäevade, jõulupidude, kliendiürituste ja erinevate firmasündmuste tähistamisel abiks olnud.

Viimasel kahel aastal oleme alustanud ka sünnipäevapidude korraldamisega eraklientidele. Selles osas on meie populaarsemaks teenuseks – Sünnipäevapeo pakett.

Siit leiate rohkem infot kuidas kavandatud sündmuse tähistamine meeldejäävaks peoks kujundada.

Varem või hiljem leiame end olukorras kus tahame või peame korraldama peo mõne sündmuse tähistamiseks. Sündmuseks võivad olla firmapäevad, kootsööpartnerite tänuüritus, sünnipäev, juubel, firmapidu või veel miski muu.  On täiesti loomulik, et iga pidu peab pakkuma rahulolu ja rõõmu kõikidele asjaosalistele. Just selliste pidude korraldamiseks olemegi kohananud oma teenused, programmid ja mängud.

Peokorraldus - sünnipäevapidu, firmapidu, suvepäevad, juubel

Peokorraldusega võiks alustada minimaalselt 1 kuu varem. Vähema aja puhul läheb juba kiirustamiseks. Samuti on ka pidulistele mugavam pikalt oma plaane ette teha.

→ Peo ettevalmistuse juures oluline teha selgeks peo eesmärk. Mis on peo sõnum? Näiteks täname kolleege, partnereid või kliente.

→ Kuidas iseloomustad pidulisi? Millist pidu eelistaksid nemad? Kas omavahel ollakse tuttavad või võõrad? Millised on omavahelised suhted?

→ Kui eesmärk paigas siis saab juba peodetailidega tegelema hakata. Selgitada välja sobivaim kuupäev, ajakava, peokoht ja stiil.

→ Ajakava kokkupanemisel tuleb omavahel tervikuks liita piduliste saabumine / kohanemine, meelelahutusprogramm ning toitlustus.

Iga peo puhul on kasulik kasutada kutseid. Lisaks olulisele infole saab kutsega selgitada peoeesmärki, muuta pöördumine oluliselt personaalsemaks,  luua ootusärevust ja paluda ka osalemise kinnitust.

Peo programm peab toetama peoeesmärki ning kõnetama ning kaasama pidulisi. Siin tuleb arvesse võtta piduliste omavahelised suhted (on nad siis võõrad, kolleegid, sina-sõbrad). Oluline on leida just need õiged programmi detailid, mis tõesti pakuvad rõõmu ning liidavad seltskonda.

Peo programmi täidame erinevate seltskonnamängudega (Mõrvamüsteerium ja Dream Team) ning lisana saame pakkuda diskori abi. Sünnipäeva puhul on pakkuda valmis Sünnipäevapeo pakett.

Programmi puhul tuleb ilmselgelt arvestada ka Eestlasliku eripäraga – algul ei saa vedama hiljem ei saa pidama.

Toredat ja meeldejäävat pidu Teile!

Ürituse planeerija Gert Uuetoa / + 372 56 222 795

Vaba Aja Ekspert OÜ