Õhtujuht

Õhtujuht aitab koostada Teile sobiva programmi.

ALATES 390 EUR

Õhtujuht Gert

Õhtujuht Gert

Õhtujuhina olen abiks teie eriliste sündmuste planeerimisel, ettevalmistamisel ja korraldamisel.

SUVEPÄEVAD

Lisaks päevajuhtimisele toome kaasa uued ja lõbusad meeskonnamängud, mis pakuvad aktiivseid tegevusi, mängulisust ja kaasaelamist. Programm on suvepäevadele omases rütmis kus suur rõhk on meelelahutusel ning firmapoolsel tänamisel.

JÕULUPIDU

Jõulpeo piduliku õhtusöögi kõrvale lisame põneva ja aktiivse poole, mis kaasab kogu seltskonna.

SÜNNIPÄEVAPIDU, JUUBELIPIDU

Õhtujuhtimine sünnipäevapeol või juubelil tähendab kogu tegevuse juhtimist sellisena, et pidu saaks olema lõbus, kaasahaarav ja meeldejääv kõikidele osalejatele.

PULMAD

Pulmaisa aitab pulmapidu ettevalmistada ning pruutpaarile sobiva programmi luua (kaasates just parajalt pulmatraditsioone).

Õhtujuht, seltskonnamängud ja disko teevad tähtpäeva terviklikuks ja lõbusaks sündmuseks kõigi jaoks.

ETTEVALMISTUS

Ehitame üles just Teile sobivate tegevuste ja seltskonnamängudega ning tempoga peo. Koostame peo detailse ülesehituse (mis kellast serveerida soe toit, millal on sobilik aeg kohvi ja koogi jaoks, millal algab programmi aktiivne osa ning millal on tantsumuusika koht) ja selle läbiviimise. Oleme soovi korral abiks ka peokutsete kujundamisel (tasuta).

PEO VÕI ÜRITUSE ALGUS

Meie õhtujuhid alustavad külaliste vastuvõtmisega ja õhtu sissejuhatamisega. Sisseelamise perioodi saab edukalt kasutada ka fotosessioonile ning tervitusnapsu serveerimisele. Selline tegevus aitab pidulistel mugavamalt kohaneda. Meie oleme kohal ca üks tund enne piduliste saabumist.

PEO PROGRAMM

Programm peab kaasama seltskonna ning lükkama peo hooga käima. Pidu peab olema täidetud muusika, mängude ja ka iseolemise ajaga.

Peo aktiivsem pool võiks alata orienteeruvalt tund peale piduliste saabumist. Peo aktiivsema poole täidame teie seltskonnale sobivate tegevustega ning pidulised kaasatakse põnevatesse ja mängulistesse tegevustesse. Kõik tegevused on kaasahaaravad ning nendes osalemine pakub osalejale mängulusti. Mängudes ei ole labaseid elemente.

Mängud kulgevad õhtu taustal orienteeruvalt kolm tundi ning selle kõrvalt on aega nautida nii õhtusööki kui ka head seltskonda.

Näiteks:

Mõrvamüsteerium

Unistuste Meeskond

Lasteprogramm koos minidiskoga

PEO TAUST – MUUSIKA JA VALGUSTUS

Peo käigus hoiame sobivat tausta- ja tantsumuusikat. Meie poolt on olemas vajalik heli- ja valgustehnika.

PEO JÄÄDVUSTAMINE

Soovi korral saame jäädvustada ürituse foto ja videona.

Neljatunnise programmi hind;

alates 390 EUR

Meie soovituslik peokava koosneb kolmetunnisest mängulisest poolest ning kahetunnisest diskoõhtust. Loomulikult arvestame Teie soovidega ning pidu kulgeb Teile sobivas tempos.

Meie soovitame:

Sünnipäevapeo pakett

Peokutse näidised: tasuta näidised leiad siit

Ägedad peokohad: peokohad mis on klientidele väga meeldinud

Tagaside meie üritustest: klientide arvamused

Viimane huvitavaim peokoht on:

HAIMRE RAHVAMAJA

Sünnipäevapidu

Kui soovid lisainfot sünnipäevapeo programmi kohta siis helista või kirjuta meile.

Õhtujuht Gert Uuetoa / + 372 56 222 795 / KÜSI LISA