Õhtujuht

Õhtujuht toob teie peole või tähtpäevale peokorralduse koos seltskonnamängude, muusika ning valgus- & helitehnikaga.

Õhtujuht / mängujuht on abiks teie eriliste sündmuste (sünnipäevapidu, juubel, pulm, suvepäevad või jõulupidu) planeerimisel, ettevalmistamisel ja korraldamisel.

Neljatunnise programmi hind 30 nele pidulisele 375 EUR.

Peo aktiivsema poole täidame seltskondlike mängudega:

Mõrvamüsteerium

Dream Team

Aitame korraldada peo just Teile sobivate tegevuste ja seltskonnamängudega. Koostame peo detailse ülesehituse (mis kellast serveerida soe toit ning millal on sobilik aeg kohvi ja koogi jaoks, millal algab programmi aktiivne osa ning millal on tantsumuusika koht) ja selle läbiviimise.

Meie õhtujuhid on abiks külaliste vastuvõtmisel ja õhtu sissejuhatamisel. Peo käigus hoiame sobivat tausta- ja tantsumuusikat.

Seltskonnamängud on kaasahaaravad nii osavõtjatele kui ka neile kes soovivad tegevust pigem distantsi pealt jälgida.

Meie mängud on atraktiivsed ning pakuvad mõnusat meelelahutust. Peo käigus kaasatakse külalised põnevatesse ja mängulistesse tegevustesse.

Mängud kulgevad õhtu taustal orienteeruvalt kolm tundi ning selle kõrvalt on aega nautida nii õhtusööki kui ka head seltskonda.

Oleme kohal minimaalselt üks tund enne peo algust. Aitame teid terve peo jooksul (valmistame ette peoruumi, korraldame külaliste vastuvõtmise & lauda juhtimise ning koordineerime kogu peo kulgu).

Meie soovituslik peokava koosneb kolmetunnisest mängulisest poolest ning kahetunnisest diskoõhtust. Loomulikult arvestame Teie soovidega ning pidu kulgeb Teile sobivas tempos. Õhtujuht, seltskonnamängud ja disko moodustavad tähtpäeva terviklikuks ja aktiivseks sündmuseks.

Soovi korral:

Seltskonnamängud.ee soovitab:

Jaanuari huvitavaim peokoht on:

KATHARIINA AURIK / TALLINN

Õhtujuht laeval

Korraldasime seal äärmiselt lõbusa ja meeldejääva sünnipäeva peo. Lisaks programmile tegime ka kiire laevareisu Tallinna lahel.

Kui soovid lisainfot sünnipäevapeo programmi kohta siis helista või kirjuta meile.

+ 372 56 222 795 

info@seltskonnamangud.ee