Õhtujuht

Õhtujuht koos seltskonnamängude, muusika ning valgus- & helitehnikaga

Olete täiesti õiges kohas, kui otsite õhtujuhti ja olete planeerimas üritust koos sõpradega ning soovite pakkuda neile meeleolukat ja lõbusat pidu. Meie õhtujuht on Teile abiks sünnipäeval, juubelil, tähtpäevadel või firmapeol.

Õhtujuht Gert

Õhtujuht Gert

Aitame korraldada peo just Teile sobivate tegevuste ja mängudega. Aitame peo ülesehituse (sobiva ajakava kujundamise) ja selle läbiviimisega. Meie õhtujuht on abiks külaliste vastuvõtmisel ja õhtu sissejuhatamisel. Peo käigus mängime ka sobivat tausta- ja tantsumuusikat.

Seltskonnamängud, mida pakume, on kaasahaaravad nii osavõtjatele kui ka neile kes soovivad tegevust pigem distantsi pealt jälgida. Meie mängud on atraktiivsed ning pakuvad mõnusat meelelahutust. Peo käigus kaasatakse külalised põnevatesse ja mängulistesse tegevustesse.

Mängud kulgevad õhtu taustal orienteeruvalt kolm tundi ning selle kõrvalt on aega nautida nii õhtusööki kui ka head seltskonda.  Oleme kohal minimaalselt üks tund enne peo algust. Aitame sünnipäevalast terve peo jooksul (valmistame ette peoruumi, korraldame külaliste vastuvõtmise & lauda juhtimise ning koordineerime kogu peo kulgu).

Meie soovituslik peokava koosneb kolmetunnisest mängulisest poolest ning kahetunnisest diskoõhtust. Loomulikult arvestame Teie soovidega ning pidu kulgeb Teile sobivas tempos. Õhtujuht, seltskonnamängud ja disko moodustavad tähtpäeva terviklikuks ja aktiivseks sündmuseks.

Kolmetunnise programmi hind alates 375 EUR.

Küsi pakkumist

Programmi aktiivsema poole täidame seltskonnamängudega:

Mõrvamüsteerium

Dream Team

Spiooni Akadeemia

Sünnipäevapidu Unistuste Meeskonnaga

Väljendusrohke sünnipäevapidu Paides

Soovi korral:

Seltskonnamängud.ee soovitab:

+ 372 56 222 795