Meeskonnamängud koostöö lihvimiseks.

Sujuv meeskonnatöö on nauditav ja tulemuslik. Meeskonnamängud aitavad näha koostööd teise nurga alt ning avastada uusi võimalusi meeskonnatöö parendamiseks.

Meeskonnamängud arendavad grupisisest koostööd;

Spiooni Akadeemia – Aktiivne seiklusmäng

Meeskonnatöö koolitus läbi spiooni mängu haarab kaasa kogu seltskonna ning jagab eritnevatesse spiooni meeskondadesse või siis Agentuuridesse (nagu USA – CIA, UK – MI6 ja Eesti – KAPO). Kõikidele meeskondadele antakse sarnased ülesanded ning orienteerumise ehk marsruudikaart.

Mängu käigus saab iga meeskond piisavalt liikuda kuid tempo ega distantsi pikkus pole selles mängus olulised. Mängus loeb meeskondlik oskus lahendada kõiki ülesandeid võimalikult edukalt. See eeldab taktika valikut, töö jaotust, planeerimist ja elavat fantaasiat.

Mõrvamüsteerium – Interaktiivne rollimäng

Mõrvamüsteerium on seltskondlik rollimäng, mis kaasab kogu seltskonna ning paneb seltskonna omavahel suhtlema.

Mängus tuleb ümber tuleb kehastuda näiteks: linnapeaks, maffiabossiks, mõneks teiseks linna prominendiks või kuulsaks peokülaliseks, detektiiviks, kõmulehe reporteriks või linnapea kandidaadi PR-esindajaks.

Kogu müsteeriumi jooksul jagub tegevust kõigile. Rollid jagatakse seltskonnale eeltööna ning peo algul saavad kõik endale juba nimesildi ja mängujuhendi.

Mõrvamüsteerium pakub kaasakiskuvat meeskondliku programmi koolituse järgse tegevusena.

Meie kõige populaarsem Mõrvamüsteerium on “Teemandi oksjon Londonis”.

Unistuste Meeskond – Meeskondlik osavusmäng

Unistuste Meeskond jagab mängulusti ja osalemise rõõmu kõigile, sest tegutsetakse ühtsete meeskondadena. Tuleb lihtsalt olla teistest meeskondadest pisut kiirem ja osavam.

Väga oluline on ka meeskonnatöö ning kas ja kuidas on kõiki liikmeid kaasatud. Vaid üks meeskond saavutab tiitli “UNISTUSTE MEESKOND”.

Mängu käigus tuleb otsustada millal tasub riskida ning millal mitte. Samuti otsustada meeskonnana kes milliseid ülesandeid ellu viivad.

Mängud keskenduvad meeskonnatööle. Pakkudes uusi ülesandeid, mille lahendamiseks on erinevaid viise. Oluline on oma meeskonnaga arutada kes, mida ja kuidas teeb.

Meeskonnamängud sobivad koolitus- või seminari jätkuks, kus koos lõbusalt ja kasulikult aega veeta.

Ülesannete lahendamised on lõbusad ja kaasakiskuvad (lihtsustades just koostööd ka nn kõvade kivide vahel).

Meeskonnamängud sobivad suvepäevadeks, talvepäevadeks, jõulupidudeks ja meeskonnatöö koolitusteks.

♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ ♦ 

Tagasiside meeskonnatöö koolituselt:

Meeskonnamänguga olid kõik väga rahul. Tänan sind, et aitasite meie toredale üritusele kaasa.

Meeskonnamängud

Karit

 

Mängudes peab meeskonnaliider kiirelt otsustama kuidas, kellele ja milliseid ülesandeid anda. Tuleb planeerida taktikat, kuidas kasutada ära oma meeskonna tugevad küljed ning kuidas nõrkade osa oleks võimalikult väike. Tormakalt tehtud otsused ei pruugi tuua (ning ei toogi) alati parimat tulemust.

Meeskonnamängud sobivad gruppidele alates 12 – 80 inimest.

Kui te pole päris kindlad milline programm sobib teie firmale, siis saame nõuga abiks olla.

Võta meiega ühendust, et saada lisainfot mängu sobivuse, ajakava ja peokoha kohta.

info@seltskonnamangud.ee  / + 372 56 222 795