Unistuste Meeskond

Unistuste Meeskond on lõbus ja tempokas  mäng, kus vaja nuputada ja kiirelt tegutseda.

Unistuste Meeskond jagab mängulusti ja osalemise rõõmu kõigile, sest tegutsetakse ühtsete meeskondadena. Tuleb lihtsalt olla teistest meeskondadest pisut kiirem ja osavam. Väga oluline on ka meeskonnatöö ning kas ja kuidas on kõiki liikmeid kaasatud. Vaid üks meeskond saavutab tiitli “UNISTUSTE MEESKOND”.

Mängu käigus tuleb otsustada millal tasub riskida ning millal mitte. Samuti otsustada meeskonnana kes milliseid ülesandeid ellu viivad. Mäng pakub võimalusi jagada uut ja põnevat  lisainfot mingi konkreetse toote või teenuse, firma, sünnipäevalapse, kliendi jne kohta.

Meeskonnamäng Dream Team on mäng kus loevad teadmised, kiire tegutsemisvõime ja meeskondliktöö.

Dream Team sobib hästi nii õhtuseks kui ka päevaseks tegevuseks firmaüritustele, sünnipäevadele,  koosviibimistele jne. Mängus võtavad võistu meeskonnad, kes hakkavad lahendama küsimusi ja ülesandeid nii kiiruse kui ka nutikuse peale.

Mängust ei puudu ka riskimise voor. See on koht kus liiguvad “rasvased” boonuspunktid. Siin käib punktide jagamine meeskonna esindaja ja mängujuhi vahel. Lisaks on kõikidel meeskondadel võimalus koguda punkte erinevates väljakutsetes. Tuleb valida kas ja millal tasub riskida, et oma kohta parandada.

Soovi korral:

Seltskonnamängud.ee soovitab:

MÄNGUDE HINNAD:

Kuni 20 inimest – 520 € – iga lisanduv inimene 15 €

40 – 60 mängijat 790 €

61 – 80 mängijat 890 € 

81 – 100 mängijat 950 € 

101 – 130 mängijat 1 050 € 

Hindadele lisandub käibemaks 20%

Pakkumine sisaldab mängujuhti (-e), mänguks vajalikke vahendeid, ja auhindu parimatele.

Mängujuht Gert Uuetoa / + 372 56 222 795 / KÜSI LISA