Peomängud erinevatel sündmustel.

Peomängud aitavad luua pidudel sobiva meeleolu erinevate sündmsute nagu, firmaüritused ja erapeod tähistamiseks.

Seltskonnamängud täiskasvanutele

Peomängud Jõulupidudel

Ilmselt pole palju pidusid ja sündmuste tähistamisi kus puudub meelelahutuslik programm. Seltskonnamängud täiskasvanutele on heaks vahendiks  “jää purustamiseks” ning piduliste käivitamiseks arvestades seltskonna eripära ja omavahelisi suhteid.

Meie seltskonnamängudest on seni kõige populaarsem mäng Mõrvamüsteerium, mis on Agathe Christie romaani stiilis rollimäng.

Meeskondlikule üritusele pakume välja Stiili Pidu, seiklusmäng Spiooni Akadeemia ja Dream Tiim. Musikaalsemalte seltskonnale pakkume Superstaaride heitlust, Diskot ja Karaoket.

Seltskonnamängud on firmapeo (jõulupidu) ja erapidude (sünnipäevapidu) programmi lahutamatu osa. Mängude abil saame liita kireva seltskonna ühtseks pundiks ning anname kogu seltskonnale põhjuse omavahel suhelda ja koos tegutseda. Seltskonnamängud kaasavad pidulisi just neile sobival viisil ning pakuvad meeldejäävaid emotsioone.

Mängu hind:
Mängu korraldamine alates 20-le inimesele on 470 eurot. Iga lisanduv inimene 15 eurot.

Grupihinnad on alljärgnevad:

40 – 54 mängijat 670 eurot;

55 – 75 mängijat 770 eurot.

Peo õnnestumise pärast on väga oluline leida just see sobiv seltskondlik programm. Arvestades firma ja piduliste eripära, nende tausta, seniseid kokkupuuteid ja varasemaid kogemusi. Erinevad seltskonnamängud liidavad sündmuse üheks suureks tervikuks ning jätavad sündmusest positiivse mälestuse.

Mängude abil saab rõhutada meeskonnatöö vajalikust ja kasutegurit.

Mängude abil saab lihvida ja pehmendada persoonide vahelisi suhteid ja takistusi.

Aitame korraldada põneva ja emotsionaalse firma-ja erasündmuse üle Eesti Teile sobivas kohas.

Meie programmid sobivad gruppidele alates 20 kuni 75 inimest.

Mängud kestavad orienteeruvalt 3 tundi, ent soovi korral saame seda aega kas lühendada või pikendada.

Pakkumine sisaldab mängujuhti (-e), mänguks vajalikke vahendeid (va dataprojektor), lõbusaid pilte üritusest, käibemaksu ja auhindu parimatele.

Lisainfo
Teeme ka nö. rätsepatööd ehk loome soovi korral just Teile sobiva seltskonnamängu(-d). Oleme korraldanud läbi aastate erinevaid suve- ja talvepäevasid.

Meie seltskonnamängud:

 Võta meiega ühendust:

Vaba Aja Ekspert OÜ / + 372 56 222 795