Dream Team

Meeskonnatööd arendav mäng Dream Team on lõbus, kus vaja nuputada ja kiirelt tegutseda.

Siin jagub mängulusti ja osalemise rõõmu kõigile, sest tegutsetakse ühtsete meeskondadena. Tuleb lihtsalt olla teistest meeskondadest pisut kiirem ja osavam. Väga oluline on ka meeskonnatöö ning kas ja kuidas on kõiki liikmeid kaasatud.

Mängu käigus tuleb otsustada millal tasub riskida ning millal mitte. Samuti otsustada meeskonnana kes milliseid ülesandeid ellu viivad. Mäng pakub võimalusi jagada uut ja põnevat  lisainfot mingi konkreetse toote või teenuse, firma, sünnipäevalapse, kliendi jne kohta.

Meeskonnamäng Dream Team on mäng kus loevad teadmised, kiire tegutsemisvõime ja meeskondliktöö.

Dream Team sobib hästi nii õhtuseks kui ka päevaseks tegevuseks firmaüritustele, sünnipäevadele,  koosviibimistele jne. Mängus võtavad võistu meeskonnad, kes hakkavad lahendama küsimusi ja ülesandeid nii kiiruse kui ka nutikuse peale.

Mängust ei puudu ka riskimise voor. See on koht kus liiguvad “rasvased” boonuspunktid. Siin käib punktide jagamine meeskonna esindaja ja mängujuhi vahel. Lisaks on kõikidel meeskondadel võimalus koguda punkte erinevates väljakutsetes. Tuleb valida kas ja millal tasub riskida, et oma kohta parandada.

Soovi korral:

Seltskonnamängud.ee soovitab:

Hind
Mängu korraldamine 20-le inimesele on 520 eurot. Iga lisanduv inimene 15 eurot.

Grupihinnad on alljärgnevad:

40 – 50 mängijat 790 €

51 – 70 mängijat 990 €

71 – 100 mängijat 1090 €

101 – 130 mängijat 1 290 €

Pakkumine sisaldab mängujuhti (-e), mänguks vajalikke vahendeid, käibemaksu ja auhindu parimatele.

Vaba Aja Ekspert OÜ / + 372 56 222 795