Suvepäevad

Suvepäevad koos meeskonnamängude ja õhtujuhiga. 

Suvepäevade kampaania 1 juuni kuni 31 august

Meeskondliku mängu hind 30-le inimesele alates 590 eurot

Aitame korraldada ja sisustada teie Firma suvepäevad tervikliku programmiga kus on olemas päeva-või õhtujuhtimine, meeksondlikud tegevused ja muusikaline taust.

Päeva- või õhtujuhtimine

Päeva- või õhtujuht hoiab kogu seltskonda programmi ja toimuvaga kursis (kus, millal midagi toimub jne) ning kordineerib suvepäevaliste tegevusi.

Meeskondlikud tegevused

Suvepäevad - Meeskonnamäng Spiooni Akadeemia

Suvepäevad Spiooni Akadeemiaga

Meeskonnamängud toetava suvepäevasid kaasahaaravate ja aktiivsete tegevustega. Meeskonnamängud (Spiooni Akadeemia ja Dream Team) haaravad seltskonna oma ülesehituse ja ootamatute ülesannetega. Mõlemad mängud pakuvad üllatavat lahendust ja tulemust. Mängud kestavad orienteeruvalt kolm tundi.

Suvepäevad täidame seltskonnamängudega:

Mõrvamüsteerium

Dream Team

Spiooni Akadeemia

Meeskonnamäng Spiooni Akadeemia jagab kogu seltskonna eritnevatesse spiooni agentuuridesse (nagu USA – CIA, UK – MI6 ja Eesti – KAPO). Spioonidel tuleb sooritada mitmeid missioone (saata morset, teha maskeeringut, muukida lahti salakood jne). Mängus ei ole soolist ega ka vanuselist eelist. Kõige olulisem on meeskonnavaim ja soov võita. Võitev meeskond selgub alles mängu viimastel minutitel.

Muusikaline taust

 Suvepäevade jaoks on oluline ka suvepäevi läbiv taustamuusika (päeval taustaks ning õhtu tantsuks). Efetki pakub valik valgus- ja helitehnikat ning lavatoss.

Mängude hinnad:

Kuni 20 inimest – 470 EUR – iga lisanduv inimene 15 EUR

40 – 50 mängijat 790 €

51 – 70 mängijat 990 €

71 – 100 mängijat 1090 €

101 – 130 mängijat 1 290 €

Suvepäevadel soovitame esimese valikuna meeskonnamängu “Spiooni Akadeemiat”, millest suurem osa toimub õues ning eeldab ka mõningat liikumist. Siiski liiguvad meeskonnad suhteliselt piiratud territooriumil ning nii ei tohiks see kellegi jaoks liialt koormav olla. Lisaks saavad meeksonnad üksteise tegemistel pidevalt silma peal hoida ning üksteise järel spioneerida (mis on ka mängu oluline osa).

Peale mängu soovitame suvepäevasid jätkata sauna ja / või sobiva tantsumuusikaga (miks mitte karaokega). Disko osas saame abiks olla. Meie poolt on kogu vajalik heli-, tossu- ja valgustehnika.

Oma mängude seast otsime ja sobitame teie seltskonnale just sellised mängud mis tekitaksid hasarti, rõõmu ja positiivseid emotsioone kogu kollektiivile.

Mängud on kaasakiskuvad ning jätavad igaühele võimaluse valida kui aktiivselt ta just osaleda soovib.

Soovi korral:

Seltskonnamängud.ee soovitab:

Hästi õnnestunud firma tähtpäevad jäävad kauaks meelde ning tekitavad ootused ka järgmisteks koosviibimisteks.

Ürituse planeerija Gert Uuetoa / + 372 56 222 795

Vaba Aja Ekspert OÜ / + 372 56 222 951