Suvepäevad

Suvepäevad koos meeskonnamängudega!

Suvepäevad koos uudsete meeskonnamängudega pakuvad hulgaliselt aktiivseid tegevusi, mängulisust ja toredaid meenutusi.

SOODUSHIND alates 470 €.

SUVEPÄEVAD KOOS SEILUSMÄNGUGA SPIOONI AKADEEMIA

Meeskonnamäng Spiooni Akadeemia jagab kogu seltskonna eritnevatesse spiooni agentuuridesse (nagu USA – CIA, UK – MI6 ja Eesti – KAPO). Spioonidel tuleb sooritada mitmeid missioone (saata morset, teha maskeeringut, muukida lahti salakood jne). Sobib suvepäevadele kuna pakub meeskondlikku tegevust vabas õhus, ülesanded on ootamatud ja üllatavad. Mäng pakub hasarti kuna selgitatakse parimat ja osavamat meeskonda ning spiooni agentuuri.

SUVEPÄEVADEL SELGUB FIRMA UNISTUSTE MEESKOND

Seltskonnamängus Unistuste meeskond / Dream Team on oluline koguda punkte rohkem kui teised ning seda saab saavutada erinevate taktikatega. Näiteks piirata aega mis on teistel ülesande lahendamiseks. Sobib suvepäevadele kuna pakub aktiivset ja kaasahaaravat meelelahutust.

Mängus esitatakse meeskondadele küsimusi ja ülesandeid mida tuleb võimalikult täpselt ja kiirelt lahendada. Lisaks on siin ka koht riskimiseks.

SUVEPÄEVADE MÜSTEERIUM

Rollimäng mis sobib avatud meelega seltskondadele väga hästi. Rollid jagatakse kõigile ning tegevust jagub igaühele. Kohal on VIP-külalised, detektiivid, ajakirjanikud, poliitikud. Iga rolliga käib kaasas selge ja arusaadav ülesanne. Ülesande täitmine eeldab pidevat suhtlemist teiste pidulistega. Mängu lõpus valitakse uus linnapea, selgitatakse parimad „hallid kardinalid“, parim press ning hinnatakse detektiivide müsteeriumi lahendamise oskusi.

Mängud kestavad orienteeruvalt kolm tundi. Mängudes ei ole soolist ega ka vanuselist eelist. Kõige olulisem on meeskonnavaim ja soov võita. Võitev meeskond selgub alles mängu viimastel minutitel. 

MÄNGUDE SOODUSHINNAD:

Kuni 20 inimest – 470 € (520 €)- iga lisanduv inimene 15 €

40 – 50 mängijat 740 € ( 790 €)

51 – 70 mängijat 890 € (990 €)

71 – 100 mängijat 950 € (1 090 €)

101 – 130 mängijat 1 050 € (1 290 €)

LASTEPROGRAMM suvepäevadel

Lasteprogramm sobib suvepäevadele kus on kohal kõik oma peredega. Lasteprogramm sobib lastele vanuses 4 – 15 aastat. Tehakse näomaalinguid, glitter tätoveeringuid, meisterdatakse, toimub seiklusmäng ning tantsitakse (minidisko koos tantsuõpetajaga).

SUVEPÄEVADE PÄEVAJUHT / ÕHTUJUHT

Õhtujuht suvepäevadel

Suvepäevad mängudega

Päeva- või õhtujuht hoiab kogu seltskonda programmi ja toimuvaga kursis ning koordineerib suvepäevaliste tegevusi. Samuti korraldab mänge ning võistlusi.

DJ ja MUUSIKALINE TAUST

 Suvepäevade jaoks on oluline ka suvepäevi läbiv taustamuusika (päeval taustaks ning õhtul tantsuks). Effekti pakub valik valgus- ja helitehnikat ning lavatoss.

Lisavõimalused:

Pildistamise ja videoteenus

Seltskonnamängud.ee soovitab: 

Tasuta peokutse näidised: tasuta näidised leiad siit

Ägedad peokohad: peokohad mis on klientidele väga meeldinud

Tagaside meie üritustest: klientide arvamused

Peodekoratsioonid: õhupallidest

Hästi õnnestunud firma tähtpäevad jäävad kauaks meelde ning tekitavad ootused ka järgmisteks koosviibimisteks.

Õhtujuht Gert Uuetoa / + 372 56 222 795 / KÜSI LISA