Pulmad

PULMAD ja PULMAISA

PULMAD

♥ ♥ ♥

Täiuslikud pulmad on iga pruutpaari jaoks soovunelm. Siiski on täiuslikkus iga pruutpaari jaoks täiesti erinevalt mõistetud nähtus. Kes tahab hobuseid, kellele väga meeldib hoopis Moskvitš. Paljud soovivad just mere ääres oma pidu pidada. Sama paljud jällegi arvavad, et palju tuulevaiksem ja romantilisem oleks see nende elu kõige tähtsam pidu maha pidada vanas küünis metsa sees. Siin ei saa olla õigeid või valesid vastuseid.

Seepärast olemegi abiks kogu pulma planeerimisel. Koostame sobiva ja sujuva ajakava (algus enne registreerimist). Planeerime pulmarongi marsruudi koos traditsiooniliste tegevustega. Kavandame tegevused peale pulma rongkäiku ning soovitame sobivaid mänge ja rolle.  

PULMAISA

♥ ♥ ♥

Usume, et pulmaisa ei ole pelgalt meelelahutaja, keda pruutpaar kohtab alles pulmas. Tahame olla pruutpaarile toeks kogu korralduse protsessi vältel.

Pulmaisa on Teile abiks ja toeks toreda pulmapeo planeerimisel ja korraldamisel. Pruutpaari jaoks on keeruline oma igapäevaste tegemiste kõrvalt jagada tähelepanu kõikidele olulistele pulma detailidele. 

Pulmapeo läbiviimisel pulmaisana korraldame mänge, viktoriine ja oksjonit. Loomulikult järgime häid pulma traditsioone. Pulmapeo kujundame sellisena, et kõikides mängudes saaksid kõik osaleda (ka pruutpaar). Nii kujunebki iga pulm eriliseks ja iga pruutpaar unikaalseks.

Meie jaoks on kõik pulmad erilised ja ainulaadsed.

Kogemused on näidanud, et põhiliseks hirmuks pruutpaaride seas on, kas me ikka saame pulmapeo korraldusega hakkama. Uskuge meid, saate ja Te ei pea end tundma üksi ja hüljatuna. Aitame Teil tähelepanu juhtida pisiasjadele, mis ei tundu Teile vast olulised, kuid mis võivad pidu hiljem varjutada.

Teil on nägemus enda ideaalsest pulmast ja meil on kogemused- koos teeme selle teoks. Pulmaisa on abiks kogu peo detailsel ülesehitamisel. Alustades registreerimisest kuni bändini välja. 

Pruutpaar saab ja peabki saama nautida pulmi, oma unistuste pulmi!

Paralleelselt pruutpaariga oleme me kontaktis ka nende lähedamate sõpradega sest olgem ausad, pulmapidu peab olema üllatuste rohke mitte ainult pulmalistele vaid osaliselt ka pruutpaarile. Nagu me ikka oleme pruutpaaridele öelnud, ega see päris Teie asi ei olegi, mis pulmas toimuma detailselt saab, lõpptulemus on ikkagi täpselt selline, nagu Te soovisite.

Pulmaisa on pruutpaari päralt kogu ettevalmistuse ja peo läbiviimise käigus.

Pulmad. Pulmaisa Olav

Pulmaisa Olav

Pulmaisa peo ettevalmistamisel

♥ Pulma ABC – kõige olulisemad asjad pulmapeol 

♥ Pulma peokoha ülevaatamine ja ideede jagamine pulmapeo korralduseks 

Vajalike kontakti vahetamine (sõbrad, fotograaf, bänd, toitlustaja) 

Pulmaisa peo korraldamisel

♥ Ajakava ja tegevused enne registreerimist 

♥ Pulmarong koos pulma traditsioonidega 

♥ Pulmapidu koos mängude, oksjoni ja sõnavõttudega 

Muretsemiseks ei ole põhjust, meiega koos tulevad Teil täpselt sellised pulmad, millest alati unistanud olete.

Siiski usume, et pruutpaar ja pulmaisa peavad omavahel klappima ja seega enne kellegiga käsi kokku lööma ei hakka, kui oleme ühiselt maha istunud ja vastastikkuses sobivuses veendunud.

TE SAATE SELLEGA HAKKAMA, GARANTEERIME SEDA

Küsi julgelt meie ideid. 

Vaba Aja Ekspert OÜ / info@seltskonnamangud.ee / + 372 56 222 795